_

Genel Bilgiler

“II. Çukurova Pediatri Kongresi’” 08 - 11 Mayıs 2024 tarihlerinde Adana Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Kongre Tarihi
08 - 11 Mayıs 2024

Toplantı Yeri
Çukurova Üniversitesi (Mithat Özsan Amfisi)KONGRE SİTESİ
Kongre ile ilgili bilgilere http://www.cuped2024.org/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

SEKRETERYA HİZMETLERİ
Kongre Düzenleme Kurulu, EVENTA Kongre ve Turizm’i organizasyon resmi acentesi olarak belirlemiştir. Organizasyon ile ilgili talepleriniz ve sorularınız için EVENTA Kongre ve Turizm ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

PROGRAM
08 Mayıs 2024 Açılış ve Kurslar
09 Mayıs 2024 Bilimsel Program
10 Mayıs 2024 Bilimsel Program
11 Mayıs 2024 Bilimsel Program Kapanış

BİLDİRİ VE KONUŞMA ÖZETİ GÖNDERİMİ
Bildirilerin ve konuşma özetlerinin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen özetler kabul edilmeyecektir. Özet gönderi adresi;

Özet gönderim genel kuralları web sayfasında yer almaktadır. Bildiri son gönderim tarihi 5 Nisan 2024 olarak belirlenmiştir.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçe olup, uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce sunum yapılacak ve simultane tercüme olacaktır.

DAVET MEKTUBU / İZİN YAZISI
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları Kongre Organizasyon Sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara ulaştırılacaktır. Bu davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

ÖNEMLİ TARİHLER
İndirimli kayıt ve konaklama tarihi: 05 Nisan 2024
Bildiri son gönderim tarihi: 5 Nisan 2024

Kongreye
Kalan Süre

Gün Sa. Dk. Sn.

Önemli
Tarihler